Advert

5'inci Ufka Yolculuk Yarışması Ödül Töreni 6 Mayıs’ta…

Dünya genelinde yarım Milyon yarışmacısı olan 5'inci Ufka Yolculuk Yarışması kazananları, 6 Mayıs’ta İlkadım Belediyesi Derebahçe Sosyal Tesislerinde düzenlenecek törenle ödüllerine kavuşacak.

5'inci Ufka Yolculuk Yarışması Ödül Töreni 6 Mayıs’ta…
5'inci Ufka Yolculuk Yarışması Ödül Töreni 6 Mayıs’ta… Editör

 

Türkiye ve dünya genelinde 588 bin 400 kişinin, Samsun'da ise 10 bin 715 kişinin katılımı ile gerçekleşen Ufka Yolculuk 5'inci Bilgi ve Kültür Yarışmasında Samsun'da dereceye girenlere 6 Mayıs Cumartesi günü İlkadım Belediyesi Derebahçe Sosyal Tesislerinde düzenlenen törenle ödülleri verilecek.

 

 

KAYBEDENİ OLMAYAN YARIŞMADA SONA GELİNDİ

İlkadım Belediyesinin destekleriyle, Server Gençlik ve Spor Kulübü ve Yıldız Gençlik Spor ve İzcilik Kulübü tarafından Kur'an-ı Kerim Meali konusunda 5'incisi düzenlenen yarışmada sona gelindi. 8 kategoriden oluşan yarışmada Samsun'da; A kategorisinde birinciye 750 TL, ikinciye 500 TL, üçüncüye 250 TL, dört ve beşinciye çeyrek altın, altı ve onuncu arasındakilere gram altın, B, C, D, E,  kategorilerinde birinciyi 1000 TL, ikinciye 750 TL, üçüncüye 500 TL, dört ve beşinciye çeyrek altın, altı ve onuncu arasındakilere gram altın verilecek.

Sende Yorumla...
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Tatlının Üzerine Mutlaka Bir Parça Peynir Tüketin!
Tatlının Üzerine Mutlaka Bir Parça Peynir Tüketin!
Karpuzun 8 Önemli Faydası!
Karpuzun 8 Önemli Faydası!