Kavak'a Doğalgaz Müjdesi

Kavak Belediye Başkanı İbrahim Sarıcaoğlu İstanbul, Gebze ve Bursa da bulunan Kavaklılarla bir araya geldi.

Kavak'a Doğalgaz Müjdesi
Kavak'a Doğalgaz Müjdesi Editör

 

İstanbul'da faaliyet gösteren Samsun Dernekler Federasyonu(SADEF) Genel Başkanı Yıldıray Baş'ın düğün merasimine katılan Sarıcaoğlu ardından Gebze deki hemşehrileri ile bir araya geldi. Sarıcaoğlu son olarak Bursa da bulunan Kavaklılarla bir araya geldikten sonra memleketine geri döndü. Başkan Sarıcaoğlu'nun ziyaretinden duydukları memnuniyeti dile getiren dernek başkanları Sarıcaoğlu'na ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti. 

 

Eşi Narin Sarıcoğlu ile birlikte hemşehrileri ile bir araya gelen Sarıcaoğlu; "Gurbetteki hemşehrilerimiz ile her fırsatta birlikte olmaktan mutluluk duyuyorum" ifadelerini kullandı. 

 

Gönülleri Fethetti 

Göreve geldiği günden bu yana gurbetteki hemşehrilerini yalnız bırakmayan Sarıcaoğlu'na Dernek Başkanları ve üyeleri büyük sevgi gösterilerinde bulundu. Kavak'ta yapmış olduğu başarılı çalışmalarla adından sıkça söz ettiren Sarıcaoğlu'nun Kavak dışında yaşayan hemşehrilerinin sevinçli ve üzüntülü günlerinde de yanlarında olması dernek başkanlarını ve dernek üyelerini çok mutlu etti. Tüm Kavaklıların gönüllerini kazanan Sarıcaoğlu gurbetteki tüm hemşehrilerine göstermiş oldukları misafirperverlikten dolayı teşekkür etti. 

 

Büyük Müjdeler Verdi 

Sarıcaoğlu hemşehri ziyaretlerinde yapmış olduğu konuşmalarda Kavak için büyük müjdeler verdi. Doğalgaz'ın çok kısa sürede ilçe ile buluşacağının müjdesini veren Sarıcaoğlu ardından cezaevinin de temellerinin çok yakında atılacağını müjdeledi. Sarıcaoğlu konuşmasına şu şekilde devam etti;" Gurbetteki hemşehrilerimin en büyük hayali memleketlerine geri dönebilmek bununda tek imkanı Kavak'ta göçü tersine çevirecek projeler yapabilmek. Biz bunun için mücadelemizi veriyoruz. Doğalgaz ve cezaevi tamamlandıktan sonra Kavak'ta iş sahaları katlanarak artacak. Konut artışı zaten katlanarak devam ediyor bu projeler faaliyete geçtiğinde boş yer kalmayacak. Amacımız Kavak'ı tamamıyla Samsun'un parlayan yıldızı haline getirmek. Tüm hemşehrilerimizin gönlü ferah olsun Kavak'ın önü açık çok güzel günler ilçemizi bekliyor. Ziyaretlerimiz esnasında tüm hemşehrilerimizin gözlerindeki o umut dolu ışığı ve bizlere olan sevgilerini gördüm. Tüm hemşehrilerime sevgi ve saygılarımı iletiyorum çok güzel bir ziyaret turu oldu bizim için" ifadelerini kullandı. 

Sende Yorumla...
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
6 Yılda Türkiye'de 276 Bin 158 Suriyeli Bebek Doğdu
6 Yılda Türkiye'de 276 Bin 158 Suriyeli Bebek Doğdu
Samsun Gençlik Festivali   20-23 Haziran 2018 Tarihlerinde Gerçekleşecek
Samsun Gençlik Festivali 20-23 Haziran 2018 Tarihlerinde Gerçekleşecek