Samsun Valisi İbrahim Şahin'de Bylock Mu Çıktı? Samsun Valisi Açıklama Yaptı

Samsun Valisi İbrahim Şahin'in telefonunda, FETÖ'nun gizli haberleşme programı olan Bylock programı çıktığı iddiası üzerine Vali Şahin açıklama yaptı.

Samsun Valisi İbrahim Şahin'de Bylock Mu Çıktı? Samsun Valisi Açıklama Yaptı
Samsun Valisi İbrahim Şahin'de Bylock Mu Çıktı? Samsun Valisi Açıklama Yaptı Gerçek Taraf

 

VALi ŞAHİN'DE BYLOCK ÇIKTIĞI İDDİA EDİLDİ

Superhaber.tv'nin haberine göre Samsun Valisi İbragim Şahin'in telefonunda FETÖ'nun gizli haberleşme programı olan Bylock programı çıktığı iddia edildi. 

Haberde; TRT Eski Genel Müdürü ve Samsun Valisi İbrahim Şahin'in "ByLock" kullanıcısı olduğu iddia edildi.

İddiaya göre, FETÖ soruşturmasını yürüten Başsavcılığın yaptığı inceleme sonucu Şahin'in de FETÖ'nün gizli iletişim ağı "ByLock"u kullandığı belirlendi.

 

UZUN YILLAR ÇOK ÖNEMLİ MAKAMLARDA BULUNDU

Şu anda Samsun Valisi olan İbrahim Şahin, devletin önemli kademelerinde görev yapan bir bürokrat olarak tanınıyor.

Kaymakam kökenli olan Şahin; PTT Genel Müdürlüğü ve Ulaştırma Bakanlığı Müsteşarlığı ve ardından TRT Genel Müdürlüğü görevlerini yürüttü' denildi.

 

SAMSUN VALİSİ AÇIKLAMA YAPTI

Samsun Valisi İbrahim Şahin hakkında çıkan haberler üzerine açıklama yaptı. Vali Şahin, çıkan haberleri yalanlarken, iftira ve karalama haberleri yapanlar hakkında mücadele edeceğini söyledi.

Samsun Valisi Şahin; TRT  Eski Genel Müdüründe Bylock tespit edildi’ şeklinde tamamen asılsız iftira ve çamur at izi kalsın tarzı bir yalan haber önce super haber tv de çıkmış sonra oradan alıntı yapılarak yayılmıştır.

 

2002 de AK Parti nin iktidara gelmesiyle önce Ulaştırma Bakanına Danışman, 2003-2005 yıllarında PTT Genel Müdürü, 2005-2007 yılları arası Ulaştırma Bakanlığında Müsteşar, 2007-2014 yılları arası TRT Genel Müdürü olarak çalıştım. 2014 Eylül ayından bu tarafa Samsun Valisi olarak görev yapmaktayım.

 

Hiçbir şekilde bir yanlışa düşmeden Ülkeme, Bayrağıma, Milletime hizmeti şiar edinmiş onurlu bir bürokrat olarak görevimi sürdürmekteyim.

 

Medyada duyuncaya kadar ne olduğunu bilmediğim bir uygulamayı kullandığımı haber yapmak en hafifinden ahlaksızlık, şerefsizlik ve namus yoksunu bir davranış biçimidir.

 

Beyazla siyahın yer değiştiği, doğrularla yanlışların saf değiştirdiği, gerçeklerle yalanların çarpıtıldığı bir ortamda sessiz kalmayı denedim. Ama daha fazla sessiz kalmanın yalan söyleyenlerin halkı inandırmayı başardıklarını görünce açıklama yapmayı zorunlu gördüm. Ne telefonuma yüklediğim, ne kullandığım vaki değilken bu çirkef yapının içene beni çekmeye çalışanlarla hukuk önünde sonuna kadar mücadele edeceğim. Sayın Cumhurbaşkanımızla, Sayın Başbakanımızla bu kadar yakın çalışan biri olarak Onlara ihanet edecek kadar kansız biri değilim. Ancak bilinmelidir ki iftira atan ve elindeki kalemin şehvetine kapılanların birer birer attıkları çamurun içine battıklarını kamuoyunda görmekteyiz.

 

Bu aşağılık iftirayı atanların peşini hiçbir şekilde bırakmayacak ve gerek cezai, gerek hukuki haklarımı sonuna kadar arayacağım' dedi.

 

Sende Yorumla...
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kocakarı Yöntemi’ Diye Tabir Edilen Ve Dişlerdeki Plakları Yok Eden Yöntem Bilimsel Olarak Kanıtlandı
Kocakarı Yöntemi’ Diye Tabir Edilen Ve Dişlerdeki Plakları Yok Eden Yöntem Bilimsel Olarak Kanıtlandı
Tatlının Üzerine Mutlaka Bir Parça Peynir Tüketin!
Tatlının Üzerine Mutlaka Bir Parça Peynir Tüketin!