Advert

Minik Taekwondocular İzleyenleri Hayrete Düşürdüler

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kapsamında 25 Nisan saat 10.00’da Kazım Özdemir İlköğretim Okulunda düzenlenen törende farklı etkinliklerin olduğu faaliyette Yıldız Gençlik Spor ve İzcilik Kulübünün minik taekwondocuları, izleyenleri hayrete düşüren gösteriler yaptı. Seyircilerden büyük ilgi gören taekwondocular gösteriyi Türk Bayrağı açarak tamamladı.

Minik Taekwondocular İzleyenleri Hayrete Düşürdüler
Minik Taekwondocular İzleyenleri Hayrete Düşürdüler Editör

Yıldız Gençlik Kulübünün Taekwon-Do Antrenörü Burak Meriç yaptığı açıklamada; ‘’Ekim ayında başlayıp, bugüne kadar antrenmanların düzenli olarak haftada 3 gün yapmaktayız ve çalışmalarımıza desteklerinden dolayı İlkadım Halk Eğitim Merkezi Müdürü Sayın Davut Erişgin, Müdür Yardımcısı Zeki Çelik ve Kazım Özdemir İlköğretim Okulu Müdürü Yaşar Teyyare'ye teşekkür ederim.’’ dedi.

 

Ayrıca Meriç; "Spor yapmak, çocuklarımızda hoşgörüyü, iyi iletişimi, saygı duymayı, kendini tanımayı, sebat etmeyi, hedef koymayı öğrenmeye, zaman yönetimini ve zorluklarla mücadele yeteneği kazanmaya, takım çalışmasını öğrenmeleri gibi birçok olumlu kişilik özelliklerini ortaya çıkarıyor. Bütün bunlar çocuklarımızın sosyalleşmelerini kolaylaştıran özelliklerdir. Takım sporlarında birlikte hareket etme, destekleme gibi farklı olumlu davranışlar da geliştiriyor. Bu da arkadaşlık duygusunu güçlendiriyor. Kulübümüzün ve bütün spor branşlarında ki sporculara, sporla birlikte sağlıklı gelecek temenni ediyorum." dedi.

Sende Yorumla...
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Doğu Guta Halkına Acil Yardım!
Doğu Guta Halkına Acil Yardım!
Kronik Yorgunluğa Ve İyileşmeyen Yaralara Çözüm!
Kronik Yorgunluğa Ve İyileşmeyen Yaralara Çözüm!