Advert
Advert

Samsun Haber: Samsun’da Havalar Ne Zaman Isınacak, Samsun Hava Durumu

Samsun’da havaların mevsim normallerinin altında geçmesi vatandaşlara havaların ne zaman ısınacağı sorusunu sordurttu. İşte Samsun’da 5 günlük hava durumu.

Samsun Haber: Samsun’da Havalar Ne Zaman Isınacak, Samsun Hava Durumu
Samsun Haber: Samsun’da Havalar Ne Zaman Isınacak, Samsun Hava Durumu Gerçek Taraf

 

Samsun’da mevsim normallerinin altında seyreden hava sıcaklıkları vatandaşları zor durumu düşürüyor. Sabah güneşli bir havaya hakim olan Samsun’da öğlen saatlerinde yağan yağmur ve fırtına ile hava sıcaklıkları bir anda düşüyor.

 

VATANDAŞLAR NASIL GİYİNECEĞİNİ ŞAŞIRDI

Nisan aylarında hava sıcaklıklarının artması ve yağmur geçişlerinin olması beklenirken, Samsun’da hava sıcaklıkları daha da düşerek sağanak şekilde yağmur geçişleri görüldü. Vatandaşlar sabah saatlerinde güneşli havaya aldanıp ince kıyafetler giydiğinde bir anda çıkan rüzgar ve soğuk havanın etkisiyle katlanan sağanak yağmur insanları hasta ediyor. Hasta olan Samsunlular sırt ve bel ağrısı şikayetleri yaşıyor.

 

SAMSUN’DA HAVALAR NE ZAMAN ISINACAK?

Samsun’da bol yağışlı ve soğuk bir Nisan ayı geçiren vatandaşlara Meteoroliji’den müjde geldi. Yarından itibaren soğuk ve yağmurlu hayası geride bırakan Samsun’da, Çarşamba gününden itibaren havalar ısınacak.

Çarşamba günü havanın açık ve 16 derece olması beklenirken, Perşembe günü 19 derece, Cuma günü ise 21 derece olacak. Samsun’da haftasonu ise bol güneşli ve sıcak geçecek.

Sende Yorumla...
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Doğu Guta Halkına Acil Yardım!
Doğu Guta Halkına Acil Yardım!
Kronik Yorgunluğa Ve İyileşmeyen Yaralara Çözüm!
Kronik Yorgunluğa Ve İyileşmeyen Yaralara Çözüm!