Advert

Başkan Togar, İlçemizi İlçemizin Asıl Sahipleri İle Birlikte Ortak Akıl Çerçevesinde Yönetiyoruz

Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, her hafta pazartesi günü haftanın ilk iş gününe çözüm merkezinde vatandaşlarla bir araya gelerek başlıyor.

Başkan Togar, İlçemizi İlçemizin Asıl Sahipleri İle Birlikte Ortak Akıl Çerçevesinde Yönetiyoruz
Başkan Togar, İlçemizi İlçemizin Asıl Sahipleri İle Birlikte Ortak Akıl Çerçevesinde Yönetiyoruz Editör

 

Her hafta pazartesi günü çözüm merkezinde düzenlenen halk gününde Tekkeköylülerle buluşmaya devam eden Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, “Yarınlarımıza daha iyi bir Tekkeköy bırakabilmek adına gece gündüz dur durak bilmeden çalışıyoruz. Tüm çalışmalarımızın, projelerimizin, hizmetlerimizin temelinde gücümüz kaynağı halkımız bulunuyor. Halkımızın istediği, talep ettiği hizmetleri yine vatandaşlarımız ile birlikte fikir alış verişi sonrasında hayata geçirmeye gayret ediyoruz. Halkımızın dertlerini, istek ve taleplerini dinleyerek onlarla iç içe olmak, birlikte çözüm yolları üretmek maksadıyla her hafta pazartesi günü çözüm merkezimizde halkımızı ağırlıyoruz” dedi.

 

Tek tek vatandaşları dinleyen ve taleplerin çözümü noktasında ilgili birimlere anında gerekli talimatları veren Başkan Togar, "İlçemizi ilçemizin asıl sahibi vatandaşlarımız ile birlikte ortak akıl çerçevesinde yönetiyoruz. Yediden yetmişe herkesin düşüncesi fikri bizler için çok önemlidir. Her fırsatta gücümüzün kaynağı vatandaşlarımız ile bir araya gelerek sorunların çözümü noktasında görüş birliği ortaya koyuyoruz. Halk günleri vasıtasıyla vatandaşlarımız ile bire bir görüşüp hem sohbet ediyoruz hem de sorunları çözüme birlikte kavuşturuyoruz. Yine tespit çalışmalarımız kapsamında vatandaşlarımızın mahallesinde, sokağında hatta evinin önünde onların taleplerini yerinde dinleyip yerinde çözümler üretiyoruz. Amacımız vatandaşlarımıza en iyi en kaliteli ve kesintisiz hizmeti sunmanın yanında çocuklarımıza güzel modern bir Tekkeköy bırakabilmektir" şeklinde konuştu. 

Sende Yorumla...
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
6 Yılda Türkiye'de 276 Bin 158 Suriyeli Bebek Doğdu
6 Yılda Türkiye'de 276 Bin 158 Suriyeli Bebek Doğdu
Samsun Gençlik Festivali   20-23 Haziran 2018 Tarihlerinde Gerçekleşecek
Samsun Gençlik Festivali 20-23 Haziran 2018 Tarihlerinde Gerçekleşecek