Samsun Piazzada Miniklerin Şovu Ziyaretçileri Büyüledi

Piazza Alışveriş ve Yaşam Merkezi’nin bu yıl 3.sünü gerçekleştirdiği “Çocuk Şenliği” etkinliklerinde yeteneklerini sergileyen öğrenciler, ziyaretçileri büyülediler.

Samsun Piazzada Miniklerin Şovu Ziyaretçileri Büyüledi
Samsun Piazzada Miniklerin Şovu Ziyaretçileri Büyüledi Editör

 

 

Karadenizlilerin buluşma noktası olan Piazza AVM’de “23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı” büyük coşku ile kutlandı. Armada Okulları ve Ted Koleji öğrencilerinin bando gösterisi ile başlayan etkinliklerin 2. gününde ise Bil Okulları modern dans gösterisi, Ezgililer Koleji Orkestrası, Fen Bilimleri Koleji modern dans gösterisi, Milli Eğitim Vakfı Samsun yöresi halk oyunları ekibi ve Düşevi Bale gösterisi ziyaretçileri büyüledi.

 

 

3 gün süren şenliğin finalinde ise Atakum Kültür Kolejinin özel gösterileri, OMÜ Vakfı Koleji öğrencilerinin Ekoloji Korosu ve Azra Bale Okulunun gösterisi izleyenleri hayran braktı. Dream School öğrencileri tarafından hazırlanan oratoryo uzun süren alkışlarla takdir edilirken, Amisos 55 Engelliler Spor Kulübü çocuklarının tekerlekli sandalyeleri ile yaptıkları dans gösterisi ile duygu dolu anlar yaşattı.  

Sende Yorumla...
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
6 Yılda Türkiye'de 276 Bin 158 Suriyeli Bebek Doğdu
6 Yılda Türkiye'de 276 Bin 158 Suriyeli Bebek Doğdu
Samsun Gençlik Festivali   20-23 Haziran 2018 Tarihlerinde Gerçekleşecek
Samsun Gençlik Festivali 20-23 Haziran 2018 Tarihlerinde Gerçekleşecek