Advert

Fuat Köktaş, Çocukların Gözlerinde ki Işıltı Bizlere Güç Veriyor

AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nın 97. yılı dolayısıyla bir kutlama mesajı yayımladı.

Fuat Köktaş, Çocukların Gözlerinde ki Işıltı Bizlere Güç Veriyor
Fuat Köktaş, Çocukların Gözlerinde ki Işıltı Bizlere Güç Veriyor Gerçek Taraf

 

Milletvekili Köktaş mesajında şu sözlere yer verdi: "Türkiye Büyük Millet Meclisi'nin kuruluşunun 97. yılında milli egemenliğimizin kabulünü kutlamanın gururunu yaşıyoruz. 
Gücünü milletinden alan Türkiye Büyük Millet Meclisi, dün olduğu gibi bugün de, milletinin hizmetinde görevini hassasiyetle sürdürmektedir.
Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin açılması ile millet egemenliği resmen hayata geçirilmiş ve bu önemli gün Gazi Mustafa Kemal Atatürk tarafından millet egemenliğini sonsuza kadar koruyacak olan çocuklara armağan edilmiştir. 
23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı, dünya üzerinde benzeri bulunmayan bir anlayışla iki farklı ve önemli unsuru bir arada taşıyan milli bayramımızdır. Bu iki önemli unsur milletimiz ve geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızdır. 
Bizler, geleceğimiz olan çocuklarımızın gözlerinizdeki ışıltıdan aldığımız güç ile yarınları inşa ediyoruz.
Çünkü onların berrak zihinleri, coşkulu kalpleri, aydınlık hayalleri Türkiye’nin en büyük güvencesidir. 
Bu düşüncelerle dünyadaki çeşitli ülke çocuklarının katılımıyla kutlanan tek çocuk bayramı olan 23 Nisan Millî Egemenlik ve Çocuk Bayramınızı kutluyor, başta Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere tüm kahraman şehitlerimizi rahmetle, gazilerimizi de minnet ve şükranla anıyorum." 
Sende Yorumla...
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
6 Yılda Türkiye'de 276 Bin 158 Suriyeli Bebek Doğdu
6 Yılda Türkiye'de 276 Bin 158 Suriyeli Bebek Doğdu
Samsun Gençlik Festivali   20-23 Haziran 2018 Tarihlerinde Gerçekleşecek
Samsun Gençlik Festivali 20-23 Haziran 2018 Tarihlerinde Gerçekleşecek