Advert

BİM Marketlerinde Satılan Salamlarda Böcek Çıktı

SAMSUN HABER: Türkiye'nin en çok satış yapan gıda marketleri arasında yer alan BİM'de satılan salamdan böcek çıktı. Bundan kısa bir süre önce Tarım Bakanlığı'nın açıklamış olduğu gıda kontrollerinde BİM'de satılan Dağhan sucuklarında tükürük bezi ve bazı yabancı maddelere rastlanılması sebebiyle bu mamüller BİM mağazalarından kaldırılırken şimdi de ikinci bir skandal yaşandı.

BİM Marketlerinde Satılan Salamlarda Böcek Çıktı
BİM Marketlerinde Satılan Salamlarda Böcek Çıktı Gerçek Taraf

 

Samsun'un İlkadım İlçesinde ki Müftü Caddesinde yer alan Bim Şubesinde satılan salam paketinin içinde paketle beraber ambalaj haline gelmiş şekilde böcek görüldü. Salam almak için markete gelen bir vatandaşın dikkatinden kaçmayan bu görüntü mide bulandırmasının yanında satılan ürünlerin kalite ve sağlık durumunu da sorgulatmaya başladı. Gıda sektörünün öncülerinden biri olan bir markanın bu şekilde ürün ambalajı yapması ve satışa sunması tepkilere neden olurken ürünü satan BİM'inde gerekli kontrolleri yapmaması dikkatlerden kaçmadı.

Son altı ayda BİM'de satılan sucuklarda ikinci olay vatandaşların tepkisini çekerken, tüketiciler "Gerekli kontroller neden sağlıklı yapılmıyor" şeklinde tepki gösterdiler.

 

Sende Yorumla...
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Doğu Guta Halkına Acil Yardım!
Doğu Guta Halkına Acil Yardım!
Kronik Yorgunluğa Ve İyileşmeyen Yaralara Çözüm!
Kronik Yorgunluğa Ve İyileşmeyen Yaralara Çözüm!