Yusuf Ziya Yılmaz, Çarşamba Referandumda Gerekeni Yaptı

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, “Çarşambalı hemşerilerim ülkesinin geleceği için doğru bir karar verdi” dedi.

Yusuf Ziya Yılmaz, Çarşamba Referandumda Gerekeni Yaptı
Yusuf Ziya Yılmaz, Çarşamba Referandumda Gerekeni Yaptı Gerçek Taraf

 

Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan ve Samsun Milletvekili Orhan Kırcalı ile birlikte teşekkür ziyaretlerini sürdüren Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz Çarşamba ilçe teşkilatında partililerle buluştu.

 

ÇARŞAMBALI GEREKENİ YAPTI

Çarşamba halkının her zaman geleceği için doğru kararı verdiğini ve bu doğrultuda yaşadığını belirten Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, “Çarşamba 16 Nisan’da da gerekeni yaptı. Sandıkları ‘Evet’ ile süsledi. Ülkesinin geleceği için doğru bir karar verdi. Bundan sonra ne mi olacak? Türkiye’miz atacağı adımları daha istikrarlı ve kararlı atacak. Tüm dünya ülkelerinin karşısında dik duracağız. Geleceğe büyük projeler taşıyacağız. Ekonomimizi canlandıracağız. Güçlü bir Türkiye olacağız. Tabi bunlar referandum sonucunda ‘Evet’ çıkması için büyük emek gösteren milletimiz sayesinde olacak. Referandum çalışmalarında gecesini gündüzüne katan, ailesine ayıracağı zamanı ‘Evet’ için harcayan tüm vatandaşlarımızı canı gönülden tebrik ediyorum” dedi.

 
Sende Yorumla...
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
6 Yılda Türkiye'de 276 Bin 158 Suriyeli Bebek Doğdu
6 Yılda Türkiye'de 276 Bin 158 Suriyeli Bebek Doğdu
Samsun Gençlik Festivali   20-23 Haziran 2018 Tarihlerinde Gerçekleşecek
Samsun Gençlik Festivali 20-23 Haziran 2018 Tarihlerinde Gerçekleşecek