Advert

AÖF Sınavı Saatleri Çakışınca Öğrenciler Mağdur Oldu

Anadolu Üniversitesi ve Atatürk Üniversitesinin sınav tarihleri aynı gün ve saate denk gelince öğrenciler mağdur oldu. Öğrenciler hangi sınava gireceklerini şaşırdı.

AÖF Sınavı Saatleri Çakışınca Öğrenciler Mağdur Oldu
AÖF Sınavı Saatleri Çakışınca Öğrenciler Mağdur Oldu Gerçek Taraf

 

Açıköğretim Fakültesi (AÖF) bahar dönemi sınavları için kısa bir süre kaldı, sisteme kayıtlı olan öğrenciler şimdiden sınav yerlerini araştırmaya başladı. AÖF sınav takvimine göre 3 oturumda oluşan bahar dönemi sınavları 29 Nisan’da başlayıp, 30 Nisan’da sona erecek. Açıköğretim Fakültesi’nin bu hafta sonu 29 Nisan’da yapacağı iki ayrı sınav aynı güne denk gelince öğrenciler mağdur oldu.

 

AYNI SAATTE İKİ SINAV

AÖF sınav takviminde 29 Nisan Cumartesi günü iki ayrı sınava girecek olan öğrenciler mağduriyet yaşadı.

29 Nisan Cumartesi günü Anadolu Üniversitesi tarafından belirlenen ilk sınav 09:30’da başlarken ikinci sınavda aynı gün 14:00’te başlayacak.

Atatürk Üniversitesi’ninde 29 Nisan Cumartesi günü yapılacak olan ilk sınavı saat 09:30, ikinci sınavı ise 14:00’te başlayacak olması öğrencilerin bu iki üniversitenin sınavından sadece birini tercih etmesi zorunda bıraktı.

Hangi sınavı tercih ederse etsin diğer sınavdan kalacak olan öğrencilerin bu soruna acilen bir çözüm bulunmasını istedi.

 

 

 

 

 
Sende Yorumla...
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
6 Yılda Türkiye'de 276 Bin 158 Suriyeli Bebek Doğdu
6 Yılda Türkiye'de 276 Bin 158 Suriyeli Bebek Doğdu
Samsun Gençlik Festivali   20-23 Haziran 2018 Tarihlerinde Gerçekleşecek
Samsun Gençlik Festivali 20-23 Haziran 2018 Tarihlerinde Gerçekleşecek