Swinger Partisi Yapan Karı Koca Yakalandı

Adana’nın Çukurova ilçesinde otelde swinger partisi yaptıkları iddia edilen karı koca gözaltına alındı. Otelde eş değiştirerek fuhuş yapan çiftin evinde yapılan aramada 4 yaşındaki bir kız çocuğunu yalnız bıraktıkları görüldü.

Swinger Partisi Yapan Karı Koca Yakalandı
Swinger Partisi Yapan Karı Koca Yakalandı Gerçek Taraf

 

Olay Adana’nın Çukurova ilçesi Karslılar mahallesinde meydana geldi. Adana Emniyet Müdürlüğü ekipleri, Facebook üzerinden hesap açan G.G (29) ile A.G (34) çiftinin sosyal medyadan tanıştıkları kişilerle para karşılığında fuhuş yaptıkları ihbarını aldı. Eş değiştirerek fuhuş diğer adı ile swinger partisi yaptıkları gerekçesiyle çifti takip altına alan Asayiş ekipleri, çift ile 1500 lira karşılığında fuhuş yapmak için anlaştı.

 

 

Çift, polise Adana’da bir otel adresi vererek orada sevişeceklerini söyledi. Polis otele giderek çifti beklemeye başladı. Otel odasına gelen Genç kadın G.G (29)   "Eşim size güvenirse daha sonraki fuhuş partilerine katılacak şimdi gelmeyecek" dedi. Bunun üzerine polis önceden seri numarası alınmış 1500 lirayı kadına verdi. Daha sonrada kimliğini gösterip polis olduğunu söyledi. Bu sırada otelin dışında önlem alan polis genç kadını bekleyen kocasını otomobilin içinde yakaladı. Genç kadın ve kocası emniyete getirilerek sorguya alındı. 
 

Öte yandan polis ekipleri çiftin evinde yaptıkları aramada 4 yaşındaki kız çocuğunu evde yalnız bırakılmış şekilde buldu. Polis ekipleri bu durumu Aile ve Sosyal Politikalar Müdürlüğü’ne bildirere haklarında rapor tutulmasını istedi. Genç kadın ifade verdikten sonra serbest bırakılırken eşi A.G (34) adli kontrol şartı ile serbest bırakıldı.


 

swinger partisi swinger eş değiştirme partisi swinger fuhuş parti
Sende Yorumla...
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Akşamdan Kalma Ve Gözünde Morlukla Uyandı – Eşinin Mektubunu Görünce Mutluluktan Ağladı
Akşamdan Kalma Ve Gözünde Morlukla Uyandı – Eşinin Mektubunu Görünce Mutluluktan Ağladı
Türkiye'deki Araç Sayısı Mayıs Ayı İtibariyle Bakın Kaç Milyona Ulaştı!
Türkiye'deki Araç Sayısı Mayıs Ayı İtibariyle Bakın Kaç Milyona Ulaştı!