Advert

Kızının Ayağının Altında Kabarıklar Oluştu - Sonra Bakıcının Sırrı Ortaya Çıktı

Çocuklarınızı bakıcıya emanet etmek güven isteyen bir iştir. Eğer bakıcıyı uzun süredir tanımıyorsanız, işin aslı çocuklarınızı bir yabancıya bırakmış olursunuz.

Kızının Ayağının Altında Kabarıklar Oluştu - Sonra Bakıcının Sırrı Ortaya Çıktı
Kızının Ayağının Altında Kabarıklar Oluştu - Sonra Bakıcının Sırrı Ortaya Çıktı Editör

 

Maryland’te yaşayan bir çift çocukları için bir bakıcıyla anlaştılar. Kızlarının başına gelenden sonra ise muhtemelen bir daha asla bakıcı tutmayacaklar.

 

Maryland’teki bir çift kızlarının ayağının altında kızarıklıklar ve kabarıklıklar gördü. Bunların nasıl oluştuğunu ise başta anlayamadılar. Kızarıklıklar su toplamaya başlayınca, bunun ayağının altının yanmasından dolayı olabileceğinden şüphelendiler ve hemen polisi aradılar.

Çift, kızlarının başına gelen şeyin bakıcıdan kaynaklandığından şüpheleniyordu.

Washington Post’ta yazılanlara göre de 36 yaşındaki bakıcı Ramos Mendoza, yapılan araştırmaların ardından gözaltına alınmış.

Daha sonra ortaya vicdanları sızlatan bir gerçek ortaya çıktı. Bakıcı, küçük kızın ayağının altını kızgın tavayla yakmış.

Baba, Washington Post’a “Önce yemek yapmış. Yemek yaptığı tavayı da sonradan kızımızın ayağının altına bastırmış” dedi.

36 yaşındaki bakıcı iki yıl hapis cezasına çarptırıldı. Polis şimdi de aynı bakıcının daha önce baktığı çocuklara da aynı şeyi yapıp yapmadığını araştırıyor.

Küçük ve masum bir çocuğa bunu yapan kişinin nasıl bir psikolojiye sahip olduğunu anlamak güç. Bu tür haberler aslında her ebeveyni bursa escort bakıcı seçiminde dikkatli olmaları konusunda uyarıyor.

newsner

Sende Yorumla...
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Doğu Guta Halkına Acil Yardım!
Doğu Guta Halkına Acil Yardım!
Kronik Yorgunluğa Ve İyileşmeyen Yaralara Çözüm!
Kronik Yorgunluğa Ve İyileşmeyen Yaralara Çözüm!