Advert

ASİYAD Başkanı Osman Yılmaz, Seçim Bitti Şimdi Çalışma Zamanı

ASİYAD Başkanı Osman Yılmaz, Türkiye'nin her zamankinden daha çok birlik ve beraberliğe ihtiyacı olduğunu söyleyerek;'Referandum sonrası herkesin dikkatli hareket etmesi gerekir. İnsanların sokağa davet edilmeleri doğru değildir. Biz bu oyunu daha önce de gördük. Oyuna gelmeyelim.' dedi.

ASİYAD Başkanı Osman Yılmaz, Seçim Bitti Şimdi Çalışma Zamanı
ASİYAD Başkanı Osman Yılmaz, Seçim Bitti Şimdi Çalışma Zamanı Gerçek Taraf

 

ASİYAD Başkanı Osman Yılmaz, CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu'nun daha sakin bir dil kullanması gerektiğini belirterek;'Bizim derneğimizde her türlü görüşe mensup yönetici konumunda insanlarımız var. Birbirimizin görüş ve düşüncelerine değer verdiğimiz gibi, her fikre saygılı ve demokratik bir ortamda sorunlarımızı, beklentilerimizi ve yapmak istediğimiz hizmetlerimizi konuşuyoruz. Referandum bitti ve evet oyları da hayır oyları da kabul gördü ve başa baş bir sonuç çıktı. Sonuçta bir taraf kazanacaktı ve evet diyenler kazandı. Bu sonucu farklı yerlere çekip halkı sokağa dökme ve ülkemizi karıştırma çabalarını doğru bulmuyoruz.' dedi.


Ülkemize karşı her türlü oyunların oynandığı bir dönem de ana muhalefet lideri başta olmak üzere sorumluluk makamında olan insanların söylemlerine çok dikkat etmeleri gerektiğine işaret eden Yılmaz;'Bu ülke bizim. Avrupa'nın ülkemiz bursa escort üzerinde oynamak istediği oyunlara asla alet olmayalım. Sayın Klıçdaroğlu'nun halkımızı sokağa davet etme söylemini asla doğru bulmuyoruz. Burası demokratik bir ülke herkes hakkını demokratik yollardan aramalı ve hukuk içerisinde sorunlar çözülmelidir. YSK ile ilgili yapılan itirazlar kabul görmediğine göre tüm liderlerin '2019 yılında nasıl başarılı oluruz' anlayışıyla hareket etmelerini temenni ediyoruz.' diye konuştu.

Sende Yorumla...
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Tatlının Üzerine Mutlaka Bir Parça Peynir Tüketin!
Tatlının Üzerine Mutlaka Bir Parça Peynir Tüketin!
Karpuzun 8 Önemli Faydası!
Karpuzun 8 Önemli Faydası!