Advert
Advert

Osman Yılmaz, Türkiye ve Samsun İle Gurur Duyuyorum

Ankara Samsun İşadamları Derneği (ASİYAD) Başkanı Osman Yılmaz, referandum sonuçlarını değerlendirdi. Türkiye’nin artık süper lige çıktığını belirten Yılmaz;'Daha hızlı bir kalkınma hamlesi için Türkiye 'Evet' demiştir. Ülkemize ve milletimize hayırlı olsun' dedi.

Osman Yılmaz, Türkiye ve Samsun İle Gurur Duyuyorum
Osman Yılmaz, Türkiye ve Samsun İle Gurur Duyuyorum Gerçek Taraf

 

SON SÖZÜ MİLLET SÖYLEDİ
ASİYAD Başkanı Osman Yılmaz, referandum sonuçlarının Türkiye’nin geleceği için güven verdiğini söyleyerek “Bundan sonra bütün bir ülke olarak işimize gücümüze odaklanıp çalışmaya devam etmemiz lazım. Yöneticilerimizden de durumu vakit kaybetmeden değerlendirip üzerlerine düşen görevi yapacaklarına inanıyoruz. Ülkemiz 15 Temmuz’dan sonra çok önemli bir badire atlatarak geleceği için 'Evet' tercihini yaptı.' diye konuştu.

MEMLEKETİMLE GURURLANDIM
Karadeniz Bölgesinin evet oylarında diğer bölgelere nazaran daha güçlü bir tavır sergilediğini Samsun'un ise her zaman olduğu gibi evet oylarıyla göz kamaştırdığını sözlerine ekleyen Yılmaz;' Hükümetimizden beklediğimiz Türkiye’yi yarınlara taşıyacak yapısal reformları bir an önce gerçekleştirerek yeni bir dönemin kapısını açmalarıdır. Samsun’u da yüzde 63’lük oy oranından dolayı ayrıca tebrik ediyorum.' şeklinde konuştu.

Sende Yorumla...
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Doğu Guta Halkına Acil Yardım!
Doğu Guta Halkına Acil Yardım!
Kronik Yorgunluğa Ve İyileşmeyen Yaralara Çözüm!
Kronik Yorgunluğa Ve İyileşmeyen Yaralara Çözüm!