Aliexpress INT
Aliexpress INT

Müsiad İl Emniyet Müdürlüğünü Ziyaret Etti

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Samsun Şube Başkanı Haluk TAN ve beraberindeki yönetim kurulu üyeleri ile birlikte Samsun İl Emniyet Müdürü Vedat YAVUZ’ u makamında ziyaret etti.

Müsiad İl Emniyet Müdürlüğünü Ziyaret Etti
Müsiad İl Emniyet Müdürlüğünü Ziyaret Etti Editör

 

 

MÜSİAD Başkanı Tan ve yönetim kurulu üyeleri kendilerinden ve faaliyette olan şirketlerinden bahsederken , Emniyet Müdürü Vedat Yavuz ile ülkemizdeki terör örgütleri ve Samsun asayişi hakkında sohbet ettiler.

 

Samsun İl Emniyet Müdürü Yavuz, Samsun’un suçlu yakalanması oranında Türkiye’de ilklere girdiğini, hızlı ve etkili asayişe sahip olduğumuzu vurgulayarak, FETÖ operasyonlarını da en hızlı gerçekleştiren şehir olduğumuzun altını çizdi.

Esrar ve bonzai kullanımının gençlerimizde  sık olduğu duyumunu aldığımız bu günlerde ise emniyetin bu konudaki hassas çalışmalarının sonucu ciddi oranda azalma sağladığını belirttiler.

 

Ziyaretten ötürü memnuniyetini dile getiren Emniyet Müdürü Yılmaz,  konuklarına ilgi ve nezaketleri için teşekkürlerini iletti.

 

MÜSİAD Samsun Şube Başkanı Haluk Tan ve yönetim kurulu üyeleri, ziyaretleri esnasında, kendilerine MÜSİAD’ ın aylık çıkardığı Çerçeve dergisini takdim ederken aynı zamanda İl Emniyet Müdürü Vedat Yavuz’un Polis Haftasını kutladılar.

Sende Yorumla...
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Buzdolabında Bozuk Para Bırakmanız İçin Harika Neden
Buzdolabında Bozuk Para Bırakmanız İçin Harika Neden
Kilo Aldırmayan 7 Harika Yiyecek
Kilo Aldırmayan 7 Harika Yiyecek