Osman Genç, Vicdanı Olan Evet Der

Özellikle kırsal alanlarda yapılan yatırımlara bir yenisini daha ekleyen Başkan Genç, Başalan Mahallesi'nde yapılan Hayvan Pazarı ve Halk Pazarı'nın açılışını gerçekleştirdi. Canik Belediye Başkanı Osman Genç, seçim öncesinde verdikleri sözleri tek tek yerine getirdiklerini belirtti.

Osman Genç, Vicdanı Olan Evet Der
Osman Genç, Vicdanı Olan Evet Der Gerçek Taraf

 

Canik Belediyesi tarafından kırsal mahallelere yapılan yatırımlara bir yenisi daha eklendi. Başalan Mahallesi'nde kırsal bölgedeki insanların ekonomik kazanımlarını artırmak amacıyla yapılan Hayvan Pazarı, Pazar Yeri ve çevre düzenleme çalışmalarının açılışı düzenlenen törenle gerçekleştirildi. Taş duvar, korkuluk, baskı beton, kapalı hayvan pazarı ve yeşil alan çalışmalarını kapsayan toplam 810 bin lira maliyetli yatırımların açılışını yapan Başkan Genç, sözlerini tek tek tuttuklarını söyledi.

 

'BAŞALAN'A HAYIRLI OLSUN'

Açılış töreninde konuşan Başkan Osman Genç, "2014 yılında Bütünşehir Yasası'nın ardından yasal sorumluluklarımız çerçevesinde vermiş olduğumuz sözleri çok şükür yerine getirdik, getirmeye de devam ediyoruz. Vatandaşlarımız çamur içinde pazar alışverişini yapıyordu. Yine buradaki insanlarımıza ekonomik kazanç sağlayacak hayvan pazarı yeri ihtiyacını giderdik. Bu hizmetimiz Başalan Mahallemizde, vatandaşlarımıza hayırlı uğurlu olsun" dedi.

 

'MAHALLE AYRIMI YAPMIYORUZ'

Mahallelere önemli yatırımlar gerçekleştirdiklerini de dile getiren Başkan Genç, "Merkez mahallelerimize ne yapıyorsak aynısını kırsal mahallelerimize de yapıyoruz. Kırsal bölgelerimizde cami ve okul çevre düzenlemeleri yaptık. Okullarımızı yeniledik. Hanım konakları, sıbyan mektepleri, spor tesisleri, hayvan pazarları, pazar yerleri, çevre düzenlemeleri yaptık. Çünkü bizim için ilçemizin her bir köşesi aynı değerdedir. Topyekün bir gelişim için mahalle ayrımı yapmadan hizmet ediyoruz" diye konuştu.

 

'VİCDANI OLAN EVET DER'

Başkan Genç ve diğer protokol üyeleri daha sonra Başalan Mahallesi'nde yapımı tamamlanan, hayvan pazarı, pazar yeri ve çevre düzenleme çalışmalarının açılışını gerçekleştirdi. Açılışın ardından aynı mahallede düzenlenen mitingde konuşan Başkan Genç, "Dün Menderes'e yaptıklarını şimdi Cumhurbaşkanımız sayın Recep Tayyip Erdoğan'a yapmak istiyorlar. Cumhuriyet Halk Partili kardeşlerimize sesleniyorum. Elinizi vicdanınıza koyduğunuzda sandıkta evet demeniz gerektiğini göreceksiniz. Milli olmak evet demeyi gerektiriyor. Halkın seçtiğini idam eden, halkın seçtiğini idama götürenlere sandıkta evet diyerek cevap vermeyeceğiz de ne zaman vereceğiz?" ifadelerini kullandı.  

Sende Yorumla...
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
6 Yılda Türkiye'de 276 Bin 158 Suriyeli Bebek Doğdu
6 Yılda Türkiye'de 276 Bin 158 Suriyeli Bebek Doğdu
Samsun Gençlik Festivali   20-23 Haziran 2018 Tarihlerinde Gerçekleşecek
Samsun Gençlik Festivali 20-23 Haziran 2018 Tarihlerinde Gerçekleşecek