Advert

Samsun'da CANKAGİD'den Kadın Etkinliği

Samsun Canik Kadın Girişimciler Derneği tarafından Perşembe akşamı düzenlenecek 'Kadın' konulu etkinlikte, kadınlar şehrin işlerinde ve alanlarında başarılı isimleriyle buluşacak.

 Samsun'da  CANKAGİD'den Kadın Etkinliği
 Samsun'da  CANKAGİD'den Kadın Etkinliği Editör

 

Kadınlara yönelik gerçekleştirdiği bir çok sosyal, kültürel ve ekonomik gelişim projeleriyle dikkat çeken Canik Kadın Girişimciler Derneği (CANKAGİD), şimdi de farklı bir etkinliğe imza atıyor. CANKAGİD tarafından Perşembe günü saat 19.00'da Canik Muhtarlar Derneği Toplantı Salonunda düzenlenecek "Kadın" konulu etkinlikte, şehrin önemli isimleri tecrübelerini kadınlarla paylaşacak.

 

TÜM KADINLAR DAVETLİ

Canik Kadın Girişimciler Derneği Başkanı Filiz Yavuz, tüm kadınları Canik Belediye Başkanı Osman Genç ve eşi Nimet Genç, eski Milletvekili Tülay Bakır, eski milletvekili aday adayı Elif Coşkun Bilgin'in katılacağı etkinliğe davet etti. Yavuz, "Amacımız kadınlarımızı ilçemizin ve şehrimizin önemli isimleriyle buluşturmak, tecrübelerden faydalanmalarını sağlamak, ayrıca tanışma ve kaynaşma imkanı sağlamak. Tüm kadınlarımızı oldukça farklı olacağına inandığımız bu etkinliğimize davet ediyorum" dedi.

Sende Yorumla...
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Vücutta Su Azalmasının Neden Olduğu 10 Sağlık Sorunu
Vücutta Su Azalmasının Neden Olduğu 10 Sağlık Sorunu
İstanbul 72. Sırada Yer Aldı!
İstanbul 72. Sırada Yer Aldı!