Advert

Anıl Karakurt kimdir? Anıl Karakurt Evli mi, Kaç Yaşında, Ne İş Yapıyor, Survivor Anıl Karakurt oyunlarda neden yok?

Survivor 2017 gönüllüler takımı yarışmacısı Anıl Karakurt, birçok izleyici tarafından oldukça merak konusu oldu. Anıl Karakurt'un birleşmeden sonraki oyunlarda sergileyeceği performans merak ediliyordu. Anıl Karakurt'un oyunlarda yer almaması izleyicileri endişelendirdi. Anıl Karakurt oyunlarda neden yok? gibi sorular izleyiciler tarafından sorulmaya başlandı. Peki, Anıl Karakurt kimdir? Anıl Karakurt oyunlarda neden yok?

Anıl Karakurt kimdir? Anıl Karakurt Evli mi, Kaç Yaşında, Ne İş Yapıyor, Survivor Anıl Karakurt oyunlarda neden yok?
Anıl Karakurt kimdir? Anıl Karakurt Evli mi, Kaç Yaşında, Ne İş Yapıyor, Survivor Anıl Karakurt oyunlarda neden yok? Gerçek Taraf

 

Anıl Karakurt Survivor'da katıldığı 103 yarıştan 42 galibiyeti var. Survivor’ın Gönüllüler takımında yer alan Anıl Karakurt, pek de parlak bir performans göstermeyi başaramamış olsa da mücadele azmi ile dikkat çekmeyi başarıyor. Birleşmedne sonra Anıl Karakurt'un oyunlarda oynamaması hatta oyun alanında bile olmaması izleyiciler tarafından merak edildi. Anıl Karakurt oyunlarda neden yok? gibi sorular sorulmaya başlandı. Peki, Anıl Karakurt kimdir? Anıl Karakurt oyunlarda neden yok?

Anıl Karakurt yaşadığı sakatlık sebebiyle oyunlarda yer almıyor. Tedavi altına alınan Anıl, survivor doktoru Metin Kuş tarafından oynayabilir raporu alana kadar bekleyecek. 

SURVİVOR ANIL KARAKURT KİMDİR?

Survivor 2017 yarışmasına sonradan katılan 3 yarışmacıdan biri olan Anıl Karakurt, 1 Mayıs 1980 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Erzincanlı Sas Komandosu bir babaya ve Bulgaristan’dan gömüş olan bir anne ile birlikte kendisinin en küçükleri olduğu üç kardeşli bir aileye sahiptir. Çocukluğunda babasının görevi gereği birçok farklı ilde yaşamış olan Anıl Karakurt’un küçük yaşlarından beri farklı spor dalları ile uğraştığı ve hâlâ uğraşmaya devam ettiği de biliniyor. Futbol, dalış ve yüzme spor dallarına amatör lisansa sahip olan Anıl Karakurt’un, snowboard, cross, wakeboard, windsurf ve basketbol spor dallarını da hobi olarak yapmaya devam ettiği biliniyor. Bununla birlikte son yıllarda kampçılık, karavan ve doğa sporlarına yönelen Anıl Karakurt’un on yılı aşkın süredir dünyanın birçok yerinde devam ettiği Loadmaster’lık görevi ile birçok farklı kültürle tanıştığı da bilinenler arasında yer alıyor.

Sosyal medya üzerinden yapmış olduğu bir paylaşımda adrenaline olan tutkusu ve doğaya olan sevgisi net bir şekilde anlaşılan Anıl Karakurt’un kendi sözleri şu şekilde;

"İstanbul'da yaşıyorum, evliyim. Sivil havacılık sektöründe kargo yükleme uzmanlığı yapıyorum. Survivor'da kişiliğime, karakterime ve sabrıma çok güveniyorum. Beynim farklı çalışır. Kendimi öyle inandırıyorum. Normalde uçlarda yaşamayı, adrenalini ve riski çok severim. Anıl'ın dünyasını Survivor'da göstermeye geldim. Düşen uçuk benim şirketimin uçağıydı. Mürettebatta benim arkadaşlarımdı. Hepsine Allah rahmet eylesin, mekanları cennet olsun. Gelmeden önce yakın arkadaşım beni uğurlamaya gelecekti fakat onu kaybettim. Biraz enerjim düşük herkesten özür diliyorum."

Sende Yorumla...
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Tatlının Üzerine Mutlaka Bir Parça Peynir Tüketin!
Tatlının Üzerine Mutlaka Bir Parça Peynir Tüketin!
Karpuzun 8 Önemli Faydası!
Karpuzun 8 Önemli Faydası!