Advert

İbrahim Şahin, Sinan Oğan'a Saldırı Yok, Provakatörler İş Başında

Samsun Valisi İbrahim Şahin, bugün Samsun'un Bafra ilçesine gelen Sinan Oğan'a silahlı saldırı iddiası için açıklama yaptı.

İbrahim Şahin, Sinan Oğan'a Saldırı Yok, Provakatörler İş Başında
İbrahim Şahin, Sinan Oğan'a Saldırı Yok, Provakatörler İş Başında Gerçek Taraf

 

Samsun Valisi İbrahim Şahin, referandum çalışması için Bafra'ya gelen Sinan Oğan'a yönelik 'suikast' iddialarının gerçek olmadığını açıkladı. 

Vali İbrahim Şahin, resmi twitter hesabından, MHP'den ihraç edilen Sinan Oğan'ın Bafra İlçesi'nde esnafı ziyareti sırasında meydana gelen ve 'suikast girişimi' iddialarına yol açan gelişmelerle ilgili açıklamada bulundu. 

 

KURUSIKI TABANCAYLA YAKALANDI

Vali Şahin, açıklamasında, "İlimiz Bafra ilçesinde programın icra edileceği salona giderken Sn Sinan Oğan'ı korumakla görevli polisler şüphe üzerine bir şahsa yönelmiş, şahsın kaçması ile takibe alınmış, kurusıkı tabancayla birlikte şahıs alınmıştır. Muhasebecide çalışan arkadaşlarını ziyarete gitmiş, merak saiki ile aşağıya inmiştir. Abartıldığı gibi asla bir suikast girişimi söz konusu değildir. Kamuoyuna saygıyla duyurulur" ifadelerine yer verdi.

SOSYAL MEDYADA PROVAKASYON!

Öte yandan, bugün Bafra'da meydana gelen bu olayın sosyal medyada hızla yaygınlaşması üzerine birileri tarafından provake edildiği görüldü. Yapılan bazı paylaşımların tamamının insanları tahrik etmeye yönelik olması tepkileri çekti. İşte bir örnek: 

Kaynak: Samsunhaber.tc
 

Sende Yorumla...
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Tatlının Üzerine Mutlaka Bir Parça Peynir Tüketin!
Tatlının Üzerine Mutlaka Bir Parça Peynir Tüketin!
Karpuzun 8 Önemli Faydası!
Karpuzun 8 Önemli Faydası!