Advert

Samsun MHP'de İlçe Başkanları Yeniden Seçildi

MHP Samsun'da kongre yaptı. Yapılan oylamada, İlkadım ilçe başkanı kram Erdemir, Havza'da Uğur Yıldırım, Tekkeköy'de ise Süleyman Şeker MHP ilçe başkanı oldular.

Samsun MHP'de İlçe Başkanları Yeniden Seçildi
Samsun MHP'de İlçe Başkanları Yeniden Seçildi Gerçek Taraf

 

Kongre süreçlerini hızlı bir şekilde sürdüren Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Samsun İl Başkanlığı, aynı günde üç ilçe kongresini tamamladı. Daha önce 8 ilçe kongresini tamamlayan İl Başkanlığı, Cumartesi günü gerçekleştirdiği İlkadım, Havza ve Tekkeköy ilçe kongreleri ile Samsun'da kongre sürecini devam ettirdi.

 

MHP Genel Merkez Yürütme Kurulu üyesi Musa Küçük'ün de katılımı ile gerçekleştirilen kongrelerde birlik ve beraberliğin önemi vurgulandı. Mevcut Başkanların yeniden aday olduğu kongrelerde ise aynı başkanlar güven tazeledi.

 

İlkadım'da 3 aday ile girilen kongrede bir adayın geri çekilmesi sonrasında iki aday yarıştı. Mevcut başkan İkram Erdemir ile İsmail Hakkı Durmuş arasında geçen seçimde ise katılan 289 delegenin 258'inin oyunu alan İkram Erdemir yeniden başkan seçildi.

Diğer iki ilçe kongresinde ise Havza'da Uğur Yıldırım, Tekkeköy'de ise Süleyman Şeker katılan delegelerin tamamının oyunu alarak güven tazelediler.

Kongrelerde konuşan MHP Samsun İl Başkanı Taner Tekin, "Ülküdaşlık hukukunu herşeyin üstünde tutuyoruz. Kaybedecek bir tek Ülküdaşımız yok. Ancak Lider Teşkilat Doktrin ekseninde birbiriyle uyumlu teşkilat anlayışımızdan da taviz vermeyeceğiz. Ülkemiz gibi partimiz de zor günler geçirdi. Bizleri ayrıştırmaya bölüp parçalamaya çalıştılar. Ancak Ülkücüler Türk Milliyetçileri aralarına sokulmak istenen fitneye müsade etmediler, etmeyecekler. Ülkemizin her zor anında sorumluluk üstlenerek öncülük eden MHP bugün de sorumluluktan kaçmamıştır. Ülkemizin yönetim ve beka sorunun ortadan kalkması için mührünü vurduğu Anayasa metnini Aziz Milletimizin önüne koymuştur. Büyük Türk Milleti MHP'nin mührünü vurduğu bu anayasaya Evet diyecek ve yarınlar MHP'nin olacak. Türkiye MHP iktidarıyla güçlenecektir. Bu amaçla 2019 yerel seçimleri Cumhurbaşkanlığı seçimleri ve milletvekilliği seçimleri için şimdiden hazırlanarak İlkadım başta olmak tüm belediyeleri kazanmak için hep birlikte çalışacağız. Bugün bu kongremizin ilçemize şehrimize ülkemize ve tüm camiamıza hayırlara vesile olmasını diliyorum"

 
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sırt Ağrısı İçin Kendi Spermini Vücuduna Enjekte Eden Adam Hastaneye Kaldırıldı
Sırt Ağrısı İçin Kendi Spermini Vücuduna Enjekte Eden Adam Hastaneye Kaldırıldı
Samsun'da 14 Araç Birbirine Girdi
Samsun'da 14 Araç Birbirine Girdi