Advert

Ankara'da Tek Ses Samsun

Asiyad Başkanı Osman Yılmaz Ankara'da yapılan Samsunlular Gecesi'nin tarihi nitelikte bir gece olduğunu söyleyerek; "Bu gurur Samsun'un bu gurur hepimizin. Ben şehrime aşık bir insanım. Samsun'la ne kadar onur duysak azdır" dedi.

Ankara'da Tek Ses Samsun
Ankara'da Tek Ses Samsun Gerçek Taraf

 

Asiyad başkanı Osman Yılmaz 1864 kişinin katıldığı Ankara'da yapılan Samsunlular geçesinde büyük onur yaşadıklarını başta Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çiğdem Karaaslan, Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, Samsun Valisi İbrahim Şahin, Samsun Milletvekilleri, değerli bürokratlarımız, sivil toplum kuruluşları, işadamlarımız ve tüm Samsun halkına teşekkür ediyorum" dedi.

 

32 yaşındaki genç işadamı Osman Yılmaz yaptığı açıklamada, "Ankara'da gerçekten büyük bir Samsun buluşması yaşadık. Şehrimizle ne kadar övünsek azdır. Samsunlu olmanının bir ayrıcalık olduğunu zaten biliyorduk. Bu gece de büyük Samsunlular geçesinde bu sevgiyi daha da pekiştirmiş olduk. Bundan sonra Samsun'a hizmetlerimiz devam edecek" dedi.

Samsun'un bundan sonra bir neferi olarak her alanda çalışmalara katkı vereceğini söyleyen Yılmaz, "Samsun son dönemde özellikle başarılı yöneticilerimizin sihirli elleriyle son 15 yılda önemli bir mesafe almıştır. Samsunumuza hizmet eden yöneticilerimizi, bürokratlarımızı kısacası taşın altına ellerini koyan herkesi tebrik ediyorum. Bu şehir bir çivi çakanın ellerimizin avuçları patlayınca kadar alkışlayacağımızı herkesin bilmesini isterim. Bu anlamda Asiyad olarak üzerimize düşen görev ne olursa bizlerde bu taşın altına elimizi koymaktan asla çekinmeyiz." diye konuştu.

 

Asiyad olarak Samsunla ilgili çok önemli projeler hazırladıklarını belirten Başkan Yılmaz, "Çok değerli bir yönetim kuruluna sahibiz. Bütün arkadaşlarımız 'Samsun ile ilgili ne yapabiliriz' konusunda sürekli olarak kafa yoruyorlar, çok yakında Ankara'da Samsunluların hizmetine sunacağımız dev projemizi kamuoyuna açıklayacağız. Bize bu çalışmalarımızda destek veren tüm Samsunlu hemşehrilerime gönülden teşekkür ediyorum." diyerek sözlerini tamamladı.

Sende Yorumla...
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
6 Yılda Türkiye'de 276 Bin 158 Suriyeli Bebek Doğdu
6 Yılda Türkiye'de 276 Bin 158 Suriyeli Bebek Doğdu
Samsun Gençlik Festivali   20-23 Haziran 2018 Tarihlerinde Gerçekleşecek
Samsun Gençlik Festivali 20-23 Haziran 2018 Tarihlerinde Gerçekleşecek