Advert

Samsun Medicalpark Avukatlar Günü'nü Kutladı

VM Medical Park Samsun Hastanesi,5 Nisan Avukatlar Günü dolayısıyla Samsun Barosu Avukatlar Odası’nda ve Sinop Barosu Avukatlar Odası’nda stand kurup avukatlarımıza özel bugünde onları yalnız bırakmadı.

Samsun Medicalpark Avukatlar Günü'nü Kutladı
Samsun Medicalpark Avukatlar Günü'nü Kutladı Gerçek Taraf

 

Hukuk sistemimizin temeli avukatlarımızın gününü kutlayan hastanemiz;Sinop Belediye Başkanı Baki Ergül ve Sinop Baro Başkanı Hicran Kandemir’in katıldığı Avukatlar Günü Kokteyli’nde yerini aldı.Avukatlar Günü Samsun Barosu Avukatlar Odası’nda da yapılan törenle kutlandı. Kutlamalara Samsun Bölge Adliye Mahkemesi Başkanı Erol Tosun, Bölge Adliye Mahkemesi Başsavcısı Fahri Gülay, Samsun Adliyesi Başsavcı Vekili Vedat Soğukpınar, Baro Yönetim Kurulu ve avukatlar katıldı.

Avukatlar günü konuşmasına geçtiğimiz yıl şehit edilen Savcı Mehmet Selim Kiraz ve ebediyete intikal eden tüm yargı mensuplarını rahmetle anarak başlayan Samsun Barosu Başkanı Avukat Kerami Gürbüz, toplumun bir arada yaşamasını sağlayan en temel değerin adalet, adaletin temel unsurunun da avukatlar olduğunu söyledi.

Başkan Gürbüz, “ Hukuk devletinin olduğu yerde bağımsız yargı, bağımsız yargının olduğu yerde adalet, adaletin olduğu yerde güven, güvenin olduğu yerde istikrar, istikrarın olduğu yerde yatırım, yatırımın olduğu yerde üretim, üretimin olduğu yerde zenginlik, zenginliğin olduğu yerde refah, refahın olduğu yerde huzur, huzurun olduğu yerde ise sağlıklı birey ve toplumlar oluşur” dedi. VM Medical Park Samsun Hastanesi olarak, hukuk devletinin olmazsa olmazı yargı erkinin temel taşı ve en büyük güvencesi olan, savunma mesleğinin temsilcileri olan Avukatlarımızın 5 Nisan Avukatlar Günü’nü kutlar,adalet uğruna verdikleri emeğe saygı ve minnetlerimizi sunarız.

 

Sende Yorumla...
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
6 Yılda Türkiye'de 276 Bin 158 Suriyeli Bebek Doğdu
6 Yılda Türkiye'de 276 Bin 158 Suriyeli Bebek Doğdu
Samsun Gençlik Festivali   20-23 Haziran 2018 Tarihlerinde Gerçekleşecek
Samsun Gençlik Festivali 20-23 Haziran 2018 Tarihlerinde Gerçekleşecek