Ali Ağaoğlu Hangi Kadın İle Birlikte

Parasının hesabını kendi bile bilmeyen zengin iş adamının lüks hayatının yanı sıra, Ali Ağaoğlu'nun hangi kadın ile birlikte hayat yaşadığı tam bir muamma.

Ali Ağaoğlu Hangi Kadın İle Birlikte
Ali Ağaoğlu Hangi Kadın İle Birlikte Gerçek Taraf

 

 
Ali Ağaoğlu'nun hayatına giren kadınlar sosyal medyada birbirine düştü. 62 yaşındaki iş adamının geçtiğimiz yıl aşk yaşadığı Hazal Mesudiyeli, Ağaoğlu'nnun yeni sevgilisi Duygu Su Gülpınar'ın fotoğrafını görünce Twitter'dan 'Eski sevgilinin yeni sevgilisinin çirkin olduğunu görünce yaşanan mutluluk zehirlenmesi' diye yazdı.
 
 
Bu sözlere ses çıkarmayan Ali Ağaoğlu ile sevgilisine bir mesaj da iş adamının 6 yıllık eski eşi ve oğlu Ali Ege'nin annesi Petek Ertüre'den geldi. Sık sık Duygu Su'ya Instagram hesabından gönderme yapan Ertüre son olarak; 'Kimine göre yalanım, kimine göre falanım. Herkes rahat olsun, insanına göre insanım' mesajını yayınladı.
 
 
Bu mesaj ise Duygu Gülpınar'ın sessizliğini bozmasına neden oldu. İzmirli balerin, Instagram hesabından Petek Ertüre'ye 'Kendi bahçesinde dal olmayan biri girmiş bahçeme ağaçlık taşlıyor!' diye yazdı.
 

 

ali ağaoğlu ağaoğlunun parası ali ağaoğlu kadınlar
Sende Yorumla...
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
6 Yılda Türkiye'de 276 Bin 158 Suriyeli Bebek Doğdu
6 Yılda Türkiye'de 276 Bin 158 Suriyeli Bebek Doğdu
Samsun Gençlik Festivali   20-23 Haziran 2018 Tarihlerinde Gerçekleşecek
Samsun Gençlik Festivali 20-23 Haziran 2018 Tarihlerinde Gerçekleşecek