Advert

Samsun Sheraton Otel'den FETÖ Açıklması

Samsun Sheraton otel sahibleri Recep ve İbrahim Tanrıverdi kardeşler, yapılan FETÖ operasyonları kapsamında gözaltına alınmışlardı. Samsun Sheraton otel FETÖ gözaltısı hakkında açıklama yaptı.

Samsun Sheraton Otel'den FETÖ Açıklması
Samsun Sheraton Otel'den FETÖ Açıklması Gerçek Taraf

 

 

Samsun Sheraton’dan yapılan açıklamada, Tanrıverdi kardeşlerin FETÖ/PDY ile herhangi bir bağlarının olmadığı kaydedildi.

Açıklama şöyle;

Son dönemde şirketimiz hissedarları ile ilgili olarak FETÖ/PDY örgütü soruşturmalarına dair asılsız ve mesnetsiz haberlerin basında yer alması üzerine, işbu kamuoyu açıklamasında bulunma zaruretimiz hasıl olmuştur.

Samsun Cumhuriyet Başsavcılığınca yürütülen soruşturma kapsamında şirket ortaklarımız Recep Tanrıverdi ve İbrahim Tanrıverdi’nin bilgilerine başvurulmuş, ifadelerinin alınması ardından herhangi bir irtibatları olmadığı tespit edilerek adliyeden ayrılmışlardır.

Şirketimizin ve ortaklarının, ülkemizin birliğine ve bütünlüğüne tehdit oluşturan FETÖ/PDY ya da başka bir illegal yapılanmayla hiç bir fiili , finansal ve ticari bağı bulunmasının imkanı yoktur. Tanrıverdi Holding ve bağlı bulunan şirketler kuruluşundan günümüze değin milletimiz ve devletimizin yanında yer almış, bundan sonra da ülkemizin istikrarı ve refahı için var gücü ile çalışmaya devam edecektir.

samsun sheraton otel sheraton fetö fetö samsun recep tanrıverdi
Sende Yorumla...
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Doğu Guta Halkına Acil Yardım!
Doğu Guta Halkına Acil Yardım!
Kronik Yorgunluğa Ve İyileşmeyen Yaralara Çözüm!
Kronik Yorgunluğa Ve İyileşmeyen Yaralara Çözüm!