İbrahim ve Recep Tanrıverdi Kardeşler Hakkında Flaş Gelişme

Samsun Sheraton Otel'İn sahibi Samsunlu işadamları Recep Tanrıverdi ve İbrahim Tanrıverdi, FETÖ operasyonları kapsamında gözaltına alınmışlardı. Tanrıverdi kardeşler hakkında flaş gelişme yaşandı.

İbrahim ve Recep Tanrıverdi Kardeşler Hakkında Flaş Gelişme
İbrahim ve Recep Tanrıverdi Kardeşler Hakkında Flaş Gelişme Gerçek Taraf

 

15 Temmuz darbe girişimi sonrasında Samsun'da başlatılan FETÖ soruşturması kapsamında bir vakıf ile ilgili düzenlenen operasyonda İstanbul'da Tanrıverdi holding’in sahibi kardeşlerden, İbrahim Tanrıverdi serbest kaldı. Gözaltında bulunan Recep Tanrıverdi ise uçakla Samsun'a getirildi. Recep Tanrıverdi'nin Samsun Emniyet Müdürlüğü'nde sorgusu devam ediyor.

Samsun Emniyet Müdürlüğü kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele (KOM) Şube Müdürlüğü ekipleri, FETÖ soruşturması kapsamında kapatılan Tanrıverdi Kültür ve Dayanışma Vakfı'na yönelik olarak Samsun merkezli İstanbul, Ankara, Tokat, Çanakkale, Amasya, Kahramanmaraş ve Bilecik illerini kapsayan operasyon gerçekleştirilmişti.

 

GÖZALTINLAR SÜRÜYOR

Operasyonlar kapsamında 19 kişi gözaltına alınmıştı.

Operasyonda derneğin yönetim kurulu üyeleri Mete Melikşah D, Hüseyin Avni B, Türker Y, İsmail S, Naim U, Murat Y, Metin T, İbrahim Hakkı Ö, Kani A, Levent A, Mehmet D, Tarık Ç, Ömer Ç. ve Cemal K. gözaltına alınmış, şüphelilerin adreslerinde yapılan aramada çok sayıda bilgisayar, CD ve dokümana el konuldu.

tanrıverdi recep tanrıverdi ibrahim tanrıveri sheraton samsun otel
Sende Yorumla...
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Samsun Gençlik Festivali   20-23 Haziran 2018 Tarihlerinde Gerçekleşecek
Samsun Gençlik Festivali 20-23 Haziran 2018 Tarihlerinde Gerçekleşecek
Ramazan’da Tüketilebilecek 5 Mucize Besin
Ramazan’da Tüketilebilecek 5 Mucize Besin