FETÖ’nün Arkasında Kimler Var?

Fethullahçı Terör Örgütü lideri Fethullah Gülen’in arkasında ki gizli işaretler neyi ifade ediyor? Fethullah Gülen, mason toplantılarına katıldı mı?

FETÖ’nün Arkasında Kimler Var?
FETÖ’nün Arkasında Kimler Var? Gerçek Taraf

 

Her şey Konya’da FETÖ’nün darbe girişimi sonrasında kapatılan Özel Merve Büyükkoyuncu Fen Lisesi ile başladı. Kapatılan özel okulun son katında özel dokuma halılarla döşenen, lüks mobilyaları ve modern dizaynı ile dikkati çeken misafirhanedeki "1" numaralı odada Gülen'in kaldığı öğrenildi.

 

KİLİTLİ KAPI MİSAFİRHANEYE AÇILIYOR

FETÖ'nün 15 Temmuz darbe girişimi sonrası kapatılarak MEB'e devredilen ve yeni eğitim-öğretim yılına Uluslararası Mevlana Anadolu İmam Hatip Lisesi adıyla başlayan okulun bazı bölümleri dikkati çekiyor.  Yerleşkesinde pansiyonun da olduğu okulda 22 derslik, spor kompleksleri ve 1 konferans salonu bulunuyor. Okulun 4. katında genellikle kilitli tutulduğu öğrenilen ve çatı katına açıldığı izlenimi veren kapıdan, halı döşenmiş merdivenle iki koridora çıkılıyor.  



MOR ODADAKİ BÜYÜK HİMMET TOPLANTILARI

Özel dokuma halı ve duvardaki motiflerin uyumu, kapı ve mobilyaları ile görenleri hayrete düşüren bölümde "mor oda" adı verilen 75 kişi kapasiteli salon bulunuyor. Örgütün "büyük himmet toplantıları" düzenlediği salonda koltukların ve tavandaki kubbe şeklindeki aydınlatmanın mor renkte olması dikkati çekiyor.


FETÖ/PDY soruşturması kapsamında gözaltına alınan A.R.Ş, ifadesinde"büyük himmet toplantılarının" bu katta yapıldığını belirtti. Toplantılara genellikle il dışından, hitabeti ve insanları etkileme gücü yüksek"abilerin" geldiğini bildiren A.R.Ş, "Bunlar toplantı başlayınca konuşma yaparak oradaki insanları galeyana getirir ve daha fazla para yardımı yapmasının önünü açarlardı." ifadelerini kullandı.  Soruşturma kapsamında ifadesi alınan M.Ç. de FETÖ'nün bu eski okulunda verilen iftar yemeğine katıldığını ve burada Ankara'dan gelen üst düzey yöneticinin konuşma yaptığını anlattı.

33 SANDALYELİ ODA

Toplantılarda bir günde 1 milyon liranın üzerinde bağışın toplandığı ileri sürüldü.  "Mor odanın" hemen yanında ise 33 sandalyeli toplantı salonu göze çarpıyor. Açık renk mobilya ve halılarla döşenen toplantı odasında iki büyük masa ve kitaplık yer alıyor. Toplantı salonunun arkasındaki bölümde de mutfak ile küçük yemek odası ile sadece kartı olanların çıkabileceği bir asansör bulunuyor.

 

GÜLEN'İN KALDIĞI ODA

Okulun son katındaki 12 oda 24 yataklı misafirhanede yer alan "1" numaralı oda diğer bölümlerden farkı ile şaşırtıyor. Diğer odalar modern dizaynı ile ön plana çıkarken, "1" numaralı odanın eski eşyalarla muhafaza edilmesi merak uyandırıyor.  Eski okul çalışanlarının ifadelerine göre "1" numaralı odada FETÖ elebaşının kaldığı ileri sürülüyor. Terörist başı Gülen'in okulun kuruluşundan ülkeyi terk ettiği yıla kadar belirli aralıklarla okula geldiği ve burada kaldığı iddia ediliyor.  Çalışma masası, sandalye, kanepe ve tek kişilik bazanın bulunduğu odada FETÖ elebaşının "sarık" ve "cübbesi"nin de olduğu, bunların kayyum atanmadan önce götürüldüğü tahmin ediliyor.  Örgüte yüksek miktarda himmette bulunan kişilere odanın ziyarete açıldığı ve FETÖ elebaşının cübbesinin gösterildiği belirtiliyor.

 

 

33. MASON DERECESİ

33’ler meclisi olarak ta bilinen 33. Mason derecesinde ki kişiler kimliklerini yani mason olduklarını diğer insanlardan gizler, kimsenin bilgisi olmasın diye mason olduğu iddialarını da reddederler. Fethullah Gülen’in de hakkında çıkan mason iddalarını defalarca reddetmesine rağmen, Pensilvanya’da ki evinin çalışma odasında mason işareti bulunması, Gülen’in mason olduğunun kanıtlarından biridir. Ayrıca Gülen’in, FETÖ’nün darbe girişimi sonrasında kapatılan Özel Merve Büyükkoyuncu Fen Lisesi’nde bulunan gizlenen odada, masonlukta ki derecesini gösteren 33 sandalye de buna işaret eder.

 

 

MASON DERECELERİ
1. Derece: Çırak.
2. Derece: Kalfa.
3. Derece: Usta.
4. Derece: Ketum Üstat.
5. Derece: Mükemmel Üstat.
6. Derece: Sır Kâtibi.
7. Derece: Nazır
8. Derece: Bina Emîri
9. Derece: Dokuzlar'ın Seçilmiş Üstâdı
10. Derece: Onbeşler'in Seçilmiş Üstâdı
11. Derece: Yüce Seçilmiş Şövalye
12. Derece: Üstat Mimar
13. Derece: Solomon Krallığının Şövalyesi
14. Derece: Yüce üstâd (Kutsal Kubbe Büyük Seçilmişi)
15. Derece: Doğu Şövalyesi (Kılıç Şövalyesi)
16. Derece: Kudüs Prensi
17. Derece: Doğu ve Batı Şövalyesi
18. Derece: Salipverdi şövalyesi (Güllü Haç Şövalyesi)
19. Derece: Büyük Pontif (Yüce İskoçyalı)
20. Derece: Düzenli Locaların Büyük Saygıdeğer Üstâdı
21. Derece: Prusya Şövalyesi
22. Derece: Lübnan Prensi (Kral Baltası)
23. Derece: Sır Sandığı Başkanı
24. Derece: Sır Sandığı Prensi
25. Derece: Tunç Yılan şövalyesi
26. Derece: İskoçyalı Papaz (İnayet Prensi)
27. Derece: Kudüs Tapınağı'nın Hakim Amiri
28. Derece: Güneş Şövalyesi
29. Derece: Saint Ande Büyük İskoçyalısı
30. Derece: Seçilmiş Büyük Kadoş şövalyesi
31. Derece: Büyük Müfettiş Kumandan
32. Derece: Kutsal Sir Yüce Prensi
33. Derece: Hâkim Büyük Genel Müfettiş


 

 

fethullah gülen mason gülenin arkasında kimler var fetö mason Özel Merve Büyükkoyuncu Fen Lisesi
Sende Yorumla...
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Samsun Gençlik Festivali   20-23 Haziran 2018 Tarihlerinde Gerçekleşecek
Samsun Gençlik Festivali 20-23 Haziran 2018 Tarihlerinde Gerçekleşecek
Ramazan’da Tüketilebilecek 5 Mucize Besin
Ramazan’da Tüketilebilecek 5 Mucize Besin