Advert

Canım Kardeşim Benim Animasyon Sinema Fragman Filmi İzle

Canım Kardeşim Benim sinema filmi izle. Portakal Filmcilik ve TRT Çocuk kanalının ortak yapımı olan, marka haline gelmiş CANIM KARDEŞİM televizyon çizgi dizisi, 90 dakikalık 3D animasyon sinema filmi formatında sevenleriyle buluşuyor.

Canım Kardeşim Benim Animasyon Sinema Fragman Filmi İzle
Canım Kardeşim Benim Animasyon Sinema Fragman Filmi İzle Gerçek Taraf

 

Portakal Filmcilik ve TRT Çocuk  kanalının  ortak yapımı olan, marka haline gelmiş CANIM  KARDEŞİM televizyon çizgi dizisi, 90 dakikalık 3D animasyon sinema filmi formatında sevenleriyle buluşuyor.

CANIM  KARDEŞİM  BENİM 3D animasyon sinema filmi 07 Ekim 2016 günü ülkemizin tüm sinemalarında  200 kopya ile vizyona  girecektir. Filmin Dağıtımı Warner Bros ( WB ) tarafından  gerçekleştirilecek olup, filmin ikincisinin tarihi 23 Nisan 2017 olarak belirlenmiştir.

Canım Kardeşim dizi filminde olduğu gibi Filmde Türk aile yapısına uygun ve destekleyici örneklerle dolu bir senaryo yazmaya çalıştık. Aile yapısına sahip çıkarken güldürmeyi  ve eğlendirmeyi de önemsedik. Çünkü  TRT Çocuk kanalında  çok büyük seyirci kitlelerine ulaşmanın  sorumluluğunu   hiç bir zaman  unutmadık.

Sinema seyircilerine görsel olarak başarılı bir film yapmak  için tüm deneyimlerimizi bu filmde kullanmayı  amaçladık. Bu amaçla yüzde  yüz yerli bir yapım ile sinema severlerimizi buluşturmaktan  ve ülkemize çizgi film yapımları arasında bir yenisini katacağımız  için mutlu ve gururluyuz.

 

canım kardeşim filmi izlei canım kardeşim trt s nema filmi fragman izle animasyon film izle
Sende Yorumla...
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
6 Yılda Türkiye'de 276 Bin 158 Suriyeli Bebek Doğdu
6 Yılda Türkiye'de 276 Bin 158 Suriyeli Bebek Doğdu
Samsun Gençlik Festivali   20-23 Haziran 2018 Tarihlerinde Gerçekleşecek
Samsun Gençlik Festivali 20-23 Haziran 2018 Tarihlerinde Gerçekleşecek