Advert

Seni Seven Ölsün Filmi Fragman İzle

Seni seven Ölsün sinema filmi fragman izle, Yeni sezonun en iddialı Karadeniz filmi Seni Seven Ölsün’ün her karakteri kendi kitlesini yaratacak…

Seni Seven Ölsün Filmi Fragman İzle
Seni Seven Ölsün Filmi Fragman İzle Gerçek Taraf

 

Yeni sezonun en iddialı Karadeniz filmi Seni Seven Ölsün’ün her karakteri kendi kitlesini yaratacak… Tılsımlı bir beldenin, komik hikayesini beyazperdeye taşıyan filmde Durul Bazan alışılagelmişin dışında bir rolle izleyici karşısına çıkacak.

 

Yetenekli oyuncu, ölümler çok olduğu için, ölecek insanları gömecek yeri bulunmayan bir beldenin imamı Dursun’u canlandıracak. 2016-2017 sinema sezonunun kahkaha ortalaması Seni Seven Ölsün’le artacak! Bir Karadeniz kasabasının eğlenceli hikayesini beyazperdeye taşıyan filmin kadrosunda Alper Saldıran, Fulya Zenginer, Hüseyin Avni Danyal, Durul Bazan, Burcu Altın Akdoğan ve Ruhi Sarı  yer alıyor.

 

Seni Seven Ölsün, birbirine aşık olarak evlenen çiftlerin trajikomik bir şekilde öldüğü Kısmetli beldesinde yaşananları anlatıyor.

 

İmza attığı başarılı dizi projeleriyle milyonlara ulaşan NTC Medya yapımcılığında çekilen filmin yönetmen koltuğunda ise Cem Tabak oturuyor.

 

Karadeniz insanının zeki ve sıcak yüzünü sinema salonlarına taşıyacak olan Seni Seven Ölsün 21 Ekim’de vizyonda olacak.

 

seni seven ölsün filmi izle film izle sinema filmi hd izle
Sende Yorumla...
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Doğu Guta Halkına Acil Yardım!
Doğu Guta Halkına Acil Yardım!
Kronik Yorgunluğa Ve İyileşmeyen Yaralara Çözüm!
Kronik Yorgunluğa Ve İyileşmeyen Yaralara Çözüm!