Balıkçı Barınağı Tramvay Durağı Kapatıldı

Samsun raylı sistemde yaya geçişlerinde yaşanan sıkıntılar nedeniyle gündeme sık sık gelen Balıkçı Barınağı Durağı SAMULAŞ A.Ş. tarafından, vatandaşların güvenliği sağlanmadığı için kapatıldı.

Balıkçı Barınağı Tramvay Durağı Kapatıldı
Balıkçı Barınağı Tramvay Durağı Kapatıldı Gerçek Taraf

 

Samsun’da tramvay hattının doğu bölgesinde ki son durağı olan Balıkçı Barınağı tramvay durağı, vatandaşların güvenliği sağlanmadığı gerekçesi ile geçici süre ile kapatıldı. Balıkçı Barınağı durağında inen vatandaşların yolun karşısında bulunan Lovelet AVM’ye geçiş sağlıyorlardı. Balıkçı Barınağı ve Lovelet AVM arasında kalan Atatürk Bulvarı’nda üst geçit olmaması nedeniyle, vatandaşlar canlarını hiçe sayıp karşı tarafa geçiş yapıyorlar.

Samsun Büyükşehir Belediyesi, Balıkçı Barınağı tramvay durağına yapılması gereken üst geçitin Lovelet AVM tarafından yapılması gerektiğini söyledi. Lovelet AVM yetkilileri ise üst geçit yapılması konusunda herhangi bir adım atmadı. Samsun Büyükşehir Belediyesi işletmesi olan SAMULAŞ, üst geçit yapılana kadar Balıkçı Barınağı tramvay durağını hizmete geçici süre ile kapattı.

tramvay durağı kapatıldı samsun tramvay lovelet avm
Sende Yorumla...
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
6 Yılda Türkiye'de 276 Bin 158 Suriyeli Bebek Doğdu
6 Yılda Türkiye'de 276 Bin 158 Suriyeli Bebek Doğdu
Samsun Gençlik Festivali   20-23 Haziran 2018 Tarihlerinde Gerçekleşecek
Samsun Gençlik Festivali 20-23 Haziran 2018 Tarihlerinde Gerçekleşecek