Advert

Derya Uluğ Samsunlular'ı Çoşturdu

Okyanus şarkısı ile tanınan şarkıcı Derya uluğ, Samsun Piazza AVM'de verdiği konser ile hayranlarını çoşturdu.

Derya Uluğ Samsunlular'ı Çoşturdu
Derya Uluğ Samsunlular'ı Çoşturdu Gerçek Taraf

 

Karadeniz’in en büyük alışveriş ve yaşam merkezi Samsun Piazza AVM, Türk pop müziğinin son dönemde yıldızı parlayan ismi Derya Uluğ’u ağırladı. Sanatçı dillerden düşmeyen “Okyanus” şarkısını Piazza ziyaretçileriyle birlikte hep bir ağızdan söyledi.

 

Türk pop müziğinin son dönemde en popüler isimleri arasında yer alan Derya Uluğ, Samsunluları Piazza’da şarkılarıyla coşturdu. “Okyanus” şarkısı ile küçük büyük herkesin kalbinde taht kuran Uluğ, en sevilen şarkılarını 18 Eylül’de Piazza ziyaretçileri için seslendirdi. Piazza ziyaretçilerinin sevgi seline uğrattığı sanatçı, konserin ardından sevenlerine imza dağıttı.

 

 

Son dönemin en sevilen isimlerinden ve pop müziğinin parlayan yıldızlarından Derya Uluğ, hayranlarıyla anı fotoğrafları çektirdi. Sahnedeki canlı enerjisi ile sevenlerini bir kez daha kendine hayran bırakan sanatçı, Samsun’a yeniden geleceğinin sözünü verdi.

 

Bayram sonrası ziyaretçilerine Derya Uluğ ile müzik şöleni yaşatan Samsun Piazza, yıl boyunca popüler isimlere ev sahipliği yapmaya devam edecek.

samsun konser piazza konser derya uluğ konser
Sende Yorumla...
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Doğu Guta Halkına Acil Yardım!
Doğu Guta Halkına Acil Yardım!
Kronik Yorgunluğa Ve İyileşmeyen Yaralara Çözüm!
Kronik Yorgunluğa Ve İyileşmeyen Yaralara Çözüm!